Kontakt

Nika - Gabika - Paulína
starostlivosť o zákazníkov
+421 911 520 267 Pon-Pia: 6:30 - 14:30
info@superpotlac.sk Odpovedáme hneď ako najrýchlejšie je to možné.
Nicolas
Vedúci výroby a logistiky/B2B
+421 917 812 863 Pon-Pia: 7:00 - 15:00
nicolas@superpotlac.sk Odpovedáme hneď ako najrýchlejšie je to možné.

Prevádzkovateľ

MMO HOLDING s.r.o.
Štefániková 812/2
020 01 Púchov

IČO: 52027163
DIČ: 2120870125
IČ DPH: SK2120870125
Sme platci DPH

IBAN: SK1011000000002949090160
SWIFT: TATRSKBX

 

Máte akékoľvek otázky? Napíšte nám.

Nevypĺňajte toto pole:

Často kladené otázky

Vašu objednávku doručíme Vami vybraným kuriérom, či už GLS kuriérom, Slovenskou poštou alebo cez Packeta výdajné miesta. Je len na Vás, či si necháte balíček doručiť domov, alebo si ho objednáte na niektoré z výdajných miest a tým ušetríte na nákladoch za dopravu. Platba kartou aj prevodom je bez poplatkov, avšak za dobierku sa účtuje príplatok 1.50 €. Pre objednávky nad 80 € je doprava úplne zadarmo. Kompletné informácie o možnostiach dopravy a platby nájdete na našej stránke

Áno, je to možné, stačí ak napíšete na náš email info@superpotlac.sk alebo do poznámky Vašej objednávky čo presne by ste chceli zmeniť a náš tím sa o to postará.

Po odoslaní tvojho balíčka ti pošleme e-mail s potvrdením o expedícii objednávky. V tomto e-maile nájdeš aj sledovacie číslo a odkaz, ktoré ti umožnia sledovať zásielku od momentu, keď ju prevezme kuriérska spoločnosť.

O predpokladanom čase doručenia ťa bude informovať kuriérska spoločnosť prostredníctvom SMS správy na telefónne číslo alebo emailom, ktoré si uviedol/-a pri objednávaní.

Odporúčame ti pravidelne sledovať stav tvojej zásielky cez sledovací odkaz, ktorý sme ti poslali. Týmto spôsobom budeš môcť zabezpečiť, že budeš doma v čase doručenia, alebo si svoj balíček vyzdvihneš na pošte či na výdajnom mieste predtým, než bude vrátený späť odosielateľovi.

Potrebujete reklamovať, vrátiť alebo vymeniť zakúpený tovar? U nás je tento proces jednoduchý a rýchly. Ak chcete začať reklamačný proces, stačí aj prejdete na stránku reklamácie a vrátenie. V prípade, že je to potrebné, prosím, pripojte k e-mailu aj fotografie poškodeného tovaru spolu so stručným popisom závady. Toto nám pomôže rýchlejšie identifikovať problém a efektívne sa mu venovať.

Po obdržaní vašej správy Vás budeme čo najskôr kontaktovať s ďalšími krokmi a informáciami o tom, ako budeme postupovať. Snažíme sa zabezpečiť, aby bol celý proces čo najmenej stresujúci pre Vás a aby ste boli s našimi službami plne spokojní. Ďakujeme, že ste si vybrali naše produkty, a tešíme sa na rýchle a hladké vyriešenie Vášho požiadavku.

Doba dodania produktov, ktoré máme skladom, je zvyčajne 2-3 pracovné dni. V prípade špeciálnych objednávok, ako sú produkty s vlastnou potlačou, ktoré vyžadujú dodatočnú kontrolu alebo úpravu, môže byť dodacia doba mierne dlhšia, v rozmedzí 3-4 pracovných dní. Táto doba závisí od rýchlosti, s akou dokážeme vyriešiť všetky vaše požiadavky a zabezpečiť vašu úplnú spokojnosť s konečným produktom. Snažíme sa vždy pracovať čo najefektívnejšie, aby sme minimalizovali čakacie doby a zároveň zabezpečili, že výsledný produkt bude presne podľa Vašich predstáv.

Hneď ako obdržíme vrátený balík späť na našom sklade, okamžite Vás o tom informujeme prostredníctvom e-mailu. Po potvrdení vrátenia tovaru následne iniciujeme proces vrátenia peňazí. Sumu, ktorú ste zaplatili, dostanete späť na váš bankový účet najneskôr do 14 pracovných dní od prijatia vráteného tovaru.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.