O nás

Vitajte na SuperPotlac.sk - Mieste, kde sa tvorivosť stretáva s vášňou a kvalitou!

Naša cesta začala jednoducho, ale s veľkým srdcom. Dvaja kamaráti, Jozef a Nicolas, sa stretli na strednej škole, kde sa zrodilo nielen ich priateľstvo, ale aj vášeň pre umenie a dizajn. Po maturite spolu brigádovali a rozprávali sa o tom, ako by mohli svoje schopnosti využiť viac než len v bežných brigádach.

A potom to prišlo - myšlienka založiť vlastný e-shop. Obaja vyštudovaní grafici, takže sme sa do toho naplno pustili. V roku 2020 sme založili SuperPotlac.sk a kúpili prvú malú tlačiareň. Ale to bol len začiatok.

Ešte pred kúpou tlačiarne sme priviedli do tímu prvú zamestnankyňu - Nikol. Aj ona objavila radosť v grafike a tvorbe niečoho vlastného.Pracuje s nami už od začiatku a jej prínos k nášmu tímu je neprekonateľný.

S väčším počtom objednávok sme začali rásť. Z malého podnikania v 16m2 kancelárií sme postúpili k oveľa väčšiemu priestoru a taktiež k výkonnejšej tlačiarni. Ale neskončili sme iba na technickom zlepšení.

Rozrástli sme sa aj naďalej v zamestnaneckej oblasti. K Nikol sa pridala Paula, naša šikovná grafička, ktorá je špecialistkou na potlač šálok, mobilných krytov, vankúšov a výrobu nálepiek. A čoskoro na to sa k nám pridala aj Gabika, odborníčka na tlač a časť zákazníckeho servisu, ktorá sa veľmi rýchlo stala súčasťou nášho tímu.

Naša práca nás nesmierne baví, pretože robíme to, čo milujeme. Tlačené produkty nie sú pre nás len komerčnou záležitosťou, ale aj formou sebavyjadrenia a umeleckého vyjadrenia. Ako kolektív si rozumieme skvele a spolupracujeme na tom, aby sme Vám priniesli produkty najvyššej kvality, ktoré vám umožnia vyjadriť vašu kreativitu a jedinečnosť.

Naša cesta bola plná skúseností a učenia sa, ale nikdy sme nezabudli na náš pôvodný cieľ: priniesť kvalitné a originálne tlačené produkty našim zákazníkom.

Čo nás robí špeciálnymi?

  • Tvorivosť: Každý náš produkt je výsledkom našej tvorivej vášne a zručnosti.
  • Kvalita: Dbáme na vysokú kvalitu našich tlačených produktov. Každý kúsok je starostlivo kontrolovaný a spracovaný s najväčšou starostlivosťou.
  • Personalizácia: Chceme, aby ste sa cítili jedinečne. Ponúkame možnosť personalizácie našich produktov, aby ste mohli vyjadriť svoj vlastný štýl a osobnosť.
  • Rozmanitosť: Naša ponuka je široká a rôznorodá. Nájdete u nás tričká, mikiny, teplákové súpravy, spodné prádlo, detské body, šálky, mobilné kryty, doplnky z dreva a porcelánu, nálepky a mnoho ďalšieho, ktoré vám umožnia vyjadriť sa.

Ďakujeme vám za to, že ste s nami na tejto úžasnej ceste. Tešíme sa, že Vám môžeme vytvoriť tlačené produkty Vašich snov a dávame našej vášni zmysel. Spolu sme skutočne silní!

Začnite objavovať našu ponuku ešte dnes a staňte sa súčasťou nášho príbehu plného tvorivosti, vášne a kvality. Vaše nápady sú našou inšpiráciou!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.