Tieto originálne tričká dokonale zaujmú

Súčasná móda je veľmi variabilná. Sú trendy, ktoré sa pravidelne vracajú, ale pre mnohých z nás je dôležitejšie zaujať. Na druhej strane, ak sa necháte strhnúť módnou vlnou, budete vyzerať presne tak isto, ako všetci ostatní. Preto je zrejme najlepším riešením obliecť si niečo, v čom budete vyzerať nadčasovo, ale zaujímavo. Ako to môžete spraviť? V tomto článku vám predstavíme niekoľko originálnych tričiek, ktoré určite zaujmú.

 

1. Netradičný strih

Klasickým strihom trička nikdy nič nepokazíte. Ten má väčšinou menší okrúhly výstrih alebo výstrih do tvaru písmena V a krátky rukáv. Výhodou tohto strihu je, že sa hodí úplne všetkému. Avšak na druhej strane, prečo nevyskúšať niečo menej tradičné?

Originálne tričká majú predĺžený strih, čo je tiež v súčasnosti veľmi trendy. Vyskúšajte tričká, ktoré sú v predĺžené v zadnej časti alebo zboku. Takéto tričká sa nosia v dámskom aj v pánskom prevedení a budú vyzerať skvele s džínsami alebo so športovými legínami.

 

2. Zaujímavá potlač

Jedným z najtypickejších znakov originálneho trička môže byť zaujímavá potlač. Kvalitná potlač na tričku vám vydrží mnoho použití a môžete ňou vyjadriť mnoho vecí. Napríklad to, čo máte radi alebo čo sa vám páči. Originalite sa v tomto prípade naozaj medze nekladú.

Predstavte si tričko, na ktorom bude vaše znamenie zverokruhu alebo obľúbený domáci maznáčik. Veľkou výhodou týchto tričiek je, že tak rýchlo nevyjdú z módy a môžete ich nosiť pri každej príležitosti! So sakom do práce alebo s obľúbenými džínsami na voľný čas.

Tipy:

 

 

3. Vtipný nápis

Originálnejší darček pre seba alebo pre niekoho blízkeho určite nenájdete! Vtipný nápis na tričku je originálny a hodí sa na rôzne príležitosti. Ak chcete vyzerať originálne a zaujať, vymeňte klasické tričko bez nápisu alebo nápisu so značkou za tričká s vtipným nápisom. Kľúčom je v prvom rade vybrať si niečo, čo bude baviť hlavne vás, ale tiež vás bude vystihovať.

Vtipné nápisy na tričku majú byť nadčasové a originálne. Rovnako ako v predchádzajúcom prípade predstavujú tiež skvelý darček na akúkoľvek príležitosť alebo sviatok a tiež budú vyzerať veľmi originálne aj na fotke. Vtipný nápis sa môže týkať vašej práce, voľného času alebo aj vzťahu k športu. Výber záleží len na vás.

Tipy:

 

 

4. Tričká pre páry

Máte svoju polovičku, ktorú nadovšetko milujete? Čo tak sa zladiť aj tričkami? Tričká pre páry sú ďalším skvelým spôsobom, ako môžete dať najavo svoju lásku. Nesmierne sa hodia na rôzne fotenia alebo iné spoločné príležitosti, na ktorých chcete vyzerať originálne. Originálnymi tričkami môžete jednoducho vyjadriť svoju lásku alebo tiež povedať niečo zábavné.

Tipy:

 

 

5. Farebné tričká

Farby, ako sú čierna a biela budú v móde vždy. Sú nadčasové, dobre sa nosia a hodia sa ku všetkému. Avšak na druhej strane nie je nikdy zlé vymeniť tieto klasické farby za niečo menej tradičné a farebné. Skúste to s pastelovými alebo žiarivými odtieňmi na vašom tričku. Spraví vám náladu, dodá šmrc a vy sa okamžite budete cítiť zaujímavejšie.

 

Vybrať si originálne tričko nie je naozaj nič náročné. Stačí mať trochu fantázie a neísť vždy za každú cenu s módnymi trendami. Namiesto toho si môžete vybrať tričko, ktoré je nadčasové a vydrží vám viac sezón tým, že nebude podliehať vplyvu sezónnej módy.

Majte vo svojom šatníku niekoľko originálnych a zaujímavých tričiek, ku ktorým si už veľmi jednoducho zladíte všetko ostatné. Vždy je lepšie mať viac tričiek, ktoré budete vedieť kombinovať. V neposlednom rade sa pri výbere zamerajte aj na kvalitný materiál, ako je napríklad bavlna. Tá je príjemná na nosenie, nedráždi pokožku a po vypraní nestráca tvar.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.